Новини

Силові опори освітлення типу ОВОГ (VALSK)


Силовими опорами освітлення називають конструкції, що відрізняються підвищеною потужністю, стійкістю. Вони в більшості ситуацій призначені для електроосвітлення великих територій, де мається на увазі повітряна підводка проводів (СІП). Також застосовуються в якості контактної мережі для електротранспорту, розміщення рекламних транспарантів.

Види і характеристики опор

У наш час силові опори освітлення - знаменитий спосіб кріплення проводів по повітрю. Їх розрізняють за такими характеристиками: за способом монтажу (фланцеві або прямостоечние), за видом поперечного перерізу (горіння, трубчасті, круглоконічні).

Який вид освітлювальних опор потрібно застосовувати, залежить від їх особливостей. Наприклад, для більш жорстких конструкцій використовують грановані. Круглоконіческіе - самий економічно вигідний тип. А через те, що трубчасті фіксуються на декількох трубах, вони мають найвищу несучу здатність. Фланцеві фундаменти встановлюють в грунт, і фіксують їх бетоном зверху, а для прямостоечних виривають котлован, куди монтують фундамент.

Монтажем та встановленням опор освітлення займаються багато будівельних компаній по всьому світу. Серед основних цілей можна виділити:
  • підвіс кабелю в електричних системах;
  • розміщення величезних рекламних банерів та інших споруд;
  • харчування міського електротранспорту (трамваїв, тролейбусів і ін.);
  • прокладка ізольованих проводів, які з'єднують села і міста.
Також зручно використовувати силові опори для освітлення великих просторів, наприклад, заправок, складів, підприємств. Звичайно, кожен хоч раз в житті бачив такі опори вздовж траси. Часто вони використовуються для подачі світла на автомагістралях.

Перш ніж купити силові опори освітлення необхідно визначитися з цілями експлуатації та навантаженнями. Металоконструкції такого типу обов'язково покриваються гарячим цинком, щоб уникнути корозії. Відсутність корозійного процесу збільшує термін експлуатації, який може доходити і до 40 років. Провід розміщуються на висоті не нижче 7 метрів, найчастіше 8-10. Силові опори здатні витримувати навантаження вагою від 400 кілограм і до 3 тонн! Також в них присутній захист від електричного струму і повна ізоляція.

Купівля опор освітлення ОВОГ (VALSK)

Серед нескінченних варіантів для освітлення з повітряним підводимо кабелю (СІП), найчастіше використовують саме такі конструкції. Купити силові опори освітлення в Україні можна звернувшись в компанію ПОЛАЙТ сервіс. Існує безліч компаній, які займаються проектуванням, монтажем та встановленням даних конструкцій. При покупці важливо звернути увагу на багато деталей.

  1. Покриття. Якщо воно відсутнє, каркас НЕ буде стійкий до агресивних середовищ, протягом декількох років почнуться корозійні процеси, які зруйнують метал.
  2. Товщина стінки, розмір і форма поперечного перерізу. Через різних аспектів, а саме стійкості, економічної вигоди або жорсткості, вам можуть підійти різні типи опор.
  3. Спосіб монтажу. Якщо ви хочете встановити конструкцію на невеликій території, краще використовувати фланцевий варіант. Хоча він також підійде і для великого простору.
  4. Розміщення. Головне, потрібно продумати місце установки, щоб раціонально використовувати гроші, територію.

Компанія «PROLIGHT сервіс» готова проконсультувати по цим категоріям більш докладно. Консультанти дадуть відповідь на всі питання, допоможуть визначитися з вибором, нададуть інформацію про особливості експлуатації, обов'язково дадуть ряд корисних порад. Процес монтажу освітлювальних опор пройде швидко, якісно і надійно. Ми гарантуємо грамотний підхід, можливість вибору і зручність монтажу.