Новини

Опори для освітлення конічні круглі

Круглі освітлювальні щогли використовуються практично скрізь - в парках, на автостоянках, вулицях, уздовж доріг, в інших громадських або виробничих місцях. Ці опори виготовляються з різних матеріалів: алюмінію, залізобетону, інших сплавів. Варто відзначити, що щогли зі сталі користуються особливою популярністю у замовників.

Особливості сталевих опор для освітлення

Такі сучасні щогли є альтернативою важким залізобетонних конструкцій. Також вони дешевше, ніж алюмінієві або декоративні опори. Виготовляються опори зі сталі, можуть бути сплави інших металів, заліза або чавуну. Для захисту від корозії опора металева кругла покривається емаллю, фарбою або обробляється розплавленим цинком.

Останній метод оцинковки вкрай поширений сьогодні. Опора опускається у ванну з розплавленим цинком, його температура приблизно 450 градусів за Цельсієм. Після такої обробки щогли мають міцність, стійкість до різних несприятливих погодних умов, мають більший термін служби. Цей метод називається гарячим цинкуванням, також його застосовують при виготовленні легкових автомобілів.

Круглі сталеві освітлювальні щогли мають наступні характеристики:
  1. Термін експлуатації - 30-50 років.
  2. Приблизна вага опори (10 м стовпа) - 150 кг.
  3. При порушенні покриття можлива корозія.
  4. При зіткненні з автомобілем стовп пошкоджується менше, якщо порівнювати з аналогічними залізобетонними опорами.

Такі щогли мають в розрізі коло. Виробництво опор освітлення ґрунтується на ступінчастому методі, це означає, що в основі розташовується труба більшого діаметру, а ближче до вершини - меншого. Відрізки з'єднуються за допомогою зварювання або із застосуванням фланців - деталей на болтах.

Щогли зовнішнього освітлення круглі бувають висотою від 2 до 45 метрів. Ця характеристика залежить від площі, яка потребує освітленні. Наприклад, для житлових будинків досить двометрових стовпів. Біля доріг ставлять опори висотою 7-8 метрів. А для освітлення стадіонів будуть потрібні стовпи з максимальними показниками, до того ж оснащені громовідводами.

Переваги металевих стовпів

Круглі опори освітлення паркові та інші моделі володіють наступними плюсами:
  • довгий термін служби;
  • виготовляються з легкого металу;
  • безпечні при використанні електроосвітлення;
  • різноманітний дизайн, можна до стовпа додати елементи декору;
  • розумна вартість та індивідуальний підхід, адже займаємося виготовленням опор освітлення під замовлення.

В наші дні круглі опори освітлення паркові виготовляють з особливо міцної сталі із застосуванням гнутих профілів. Завдяки цьому стовпи відрізняються високою стійкістю, можуть винести більше навантаження від світильників і тягу проводів.

Вибір і придбання

Підбираючи в каталозі стовп, потрібно розглянути ряд критеріїв, які допоможуть вибрати якісну і довговічну опору. В першу чергу, потрібно звернути увагу на регіон, де буде встановлюватися опора освітлення кругла. Яка сейсмічна активність очікується, особливості клімату, грунту, додаткові вібрації або турбулентності в даній області.

Також важливо уточнити площу освітлення, для якої потрібна опора освітлення кругла металева, призначення - парк, житловий сектор, дорога, заправка та інше. Далі можна подумати про зовнішній вигляд щогли. Обов'язково варто ознайомитися з вимогами безпеки.

У компанії «PROLIGHT сервіс» можна оформити замовлення за вигідною вартості на опори освітлення з будь-якими необхідними характеристиками. Доступно виготовлення за індивідуальними вимогами.