Новини

Міські дороги, вулиці неможливо уявити без таких конструкцій, як вуличні опори. Вони виконують цілий ряд необхідних функцій.

Сучасні дороги, вулиці неможливо уявити без таких конструкцій, як вуличні опори. Вони виконують різні функції, мають багато переваг. Є різні конфігурації даних опор. Тому можна вибрати саме ті, які ідеально підійдуть до певного екстер'єру. Завдяки широкому асортименту не виникає проблем в процесі придбання таких конструкцій.

Для чого потрібні вуличні опори?

Перш ніж купити вуличні опори, люди нерідко цікавляться подробицями їх призначення. Слід зазначити, що дані вироби користуються великим попитом. На таких конструкціях розміщують освітлювальні прилади для здійснення зовнішнього вуличного освітлення. До речі, є можливість підвести кабель як підземним, так і повітряним способом.

Так, опори освітлення необхідні для забезпечення безпеки на вулицях, дорогах. Більш того, за допомогою цих конструкцій формується естетично привабливий вигляд парків, площ, скверів, стадіонів, автозаправок, автостоянок, будівництв. А також вокзалів, мостів та інших об'єктів. Тому важливо звертати увагу на характеристики і дизайн різних моделей вуличних опор.

Різновиди опор

Якщо виникло рішення купити вуличні опори в Україні, слід придивитися до їх різновидам. За формою виділяють такі конструкції для освітлення:
  • круглі конічні;
  • горіння конічні;
  • складаються трубчасті;
  • циліндричні трубчасті.
Також вуличні опори відрізняються за матеріалами, з яких їх виробляють. Для даних конструкцій використовують дерево, метал, бетон, залізобетон. Існує і класифікація по застосуванню кабелів. Розрізняють освітлювальні опори несилові і силові. Перший вид конструкцій прийнято використовувати для підземних ліній, а другий - для повітряних (СІП). До речі, несилові моделі не застосовують для високовольтних ліній.

Переваги вуличних опор

Вуличні опори витримують вплив таких зовнішніх навантажень, як вітер, дощ, сніг. Крім погодних умов, на дані конструкції впливає їх власну вагу, а також габарити кронштейнів, світильників. Щоб не виникло аварійної ситуації, вулична опора повинна бути надійною.

Основні переваги конструкцій з оцинкованої сталі.
  1. Високий рівень якості. Вироби виготовляють, дотримуючись європейських стандартів. У процесі виробництва застосовуються унікальні сучасні технології.
  2. Міцність. Найбільш міцними вважаються сталеві конструкції.
  3. Стійкість. Важлива установка опори на спеціальний фундамент. Тоді йому не страшний навіть ураганний вітер.
  4. Довговічність. Наприклад, стовпи з оцинкованої сталі несприйнятливі до корозії. Вони легко витримують високу вологість, перепади температур.

Не менш важливий і дизайн вуличної опори, оскільки всім вже набридли нудні ліхтарні стовпи. Також серед переваг виробів варто виділити легкість і доступність установки, простоту в обслуговуванні, вандалостійкість.

Де краще купити вуличні опори в Україні?

Якщо необхідно придбати вуличні опори, звертайтеся в компанію «PROLIGHT сервіс». На сайті ви знайдете потрібні вам товари, зручний каталог з характеристиками і цінами, а якщо у вас є власний проект, ми створимо індивідуальне виріб під ваше замовлення. Зверніть увагу на доступну вартість продукції. Оскільки ми займаємося виробництвом опор освітлення, вартість мінімальна на ринку. Враховуємо побажання і фінансові можливості клієнтів.

Пропонуємо замовити товари в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною. Доставку і безкоштовну консультацію менеджера гарантуємо. Економте ваші ресурси, оформляйте замовлення вже сьогодні.