Новини

Металева або бетонна опора називається стійкою для освітлення. Різновидів сучасних стійок багато, і всі вони чимось відрізняються.

Ми звикли називати ліхтарем конструкцію, яка тримає лампу біля доріг і алей. Насправді, металева або бетонна опора називається стійкою для освітлення. Різновидів сучасних стійок існує точно більше мільйона, і всі вони чимось відрізняються. Одні з них служать для декору саду, інші підтримують дроти вагою більше трьохсот кілограм, треті освітлюють дорогу в нічному парку.

Види і характеристики стійок освітлення

Щодня, кожен зустрічає більше сотні таких конструкцій, якщо відходить від будинку на кілометр. Стійки бувають силові і несилові. Перші використовуються для підвіски кабелю, до других підводяться шнури з-під землі. Фактично, це єдина відмінність між ними.

Несилові конструкції найчастіше виготовляються з металів, алюмінію, сталі і рідше з чавуну. Їх використовують в різних цілях. Вони виконують і функціональну, і естетичну функції. Стійка для освітлення може відрізнятися:
  • матеріалами, в залежності від необхідності;
  • функціональністю - силова або несиловим.

Виробництво опор освітлення - складний технологічний процес. Найбільш популярними вважаються сталеві, які обов'язково обробляються цинком. Це відбувається з метою захисту стовпа від корозійних процесів, мінімізації впливу агресивних середовищ, а також щоб надати йому естетичний зовнішній вигляд. Будь-яка конструкція може бути покрита лакофарбовим шаром, це дозволяє вибрати відповідний колір.

Несилові стійки до освітлювальних опор можна розділити на декоративні та високомачтовие. Останні зарекомендували себе в якості конструкцій для розміщення світлових приладів на висоті до 35 метрів. Виглядає це як збірна конструкція з секцій гранованого, конічного типу, яка звужується до самого верху.

Декоративних споруд дуже багато, вони можуть мати різноманітну форму і дизайн, бути прямими або у формі якоїсь фігури. Але не можуть висвітлити досить великі площі.

Використання і покупка стійок

Купити стійку для освітлення сьогодні досить просто. Але вигідно це зробити можна тільки в разі звернення до виробника. Компанія «PROLIGHT сервіс» пропонує десятки стандартних варіантів і можливість виготовити стійки під замовлення. Але для початку потрібно визначитися, навіщо потрібна ця конструкція.
  1. Підсвічування парків і вулиць. Це, в першу чергу, безпека людей. У таких ситуаціях на одну основу часто прикріплюється кілька кронштейнів, що забезпечують освітлення в радіусі 360 градусів.
  2. Висвітлення автомагістралей і придорожніх територій. Повинні бути потужні опори з яскравим світлом. Часто на них кріпляться додаткові джерела енергії, а також вивіски і банери.
  3. Освітлення злітних смуг, аеропортів, вертолітних майданчиків, мостів. Ці споруди виконані найбільш акуратно, скрупульозно. Саме від них часто залежить правильна посадка літака.

Відповідно використовуються різні розміри, від 2х-3х метрів і до декількох десятків метрів. Для охорони підприємств встановлюють найвищі варіанти, а для декору біля ставка можна використовувати маленькі конструкції. У всіх стійок різний кут нахилу і положення - це все залежить від потреб користувача і мети використання.

Купити стійку для освітлення в Україні вигідно в компанії «PROLIGHT сервіс». У нас ви отримуєте грамотну консультацію фахівця, а також допомога з вибором. Ми виробляємо різноманітні типи продукції за вигідними цінами, несемо відповідальність за якість і надійність. Всі матеріали і покриття перевірені, відповідають стандартам якості ДСТУ і ISO, користуються популярністю серед наших покупців, На всю продукцію надаємо сертифікати і гарантію 2 роки.