Новини

Опори освітлення ОГК

Опори ОГК використовують при освітленні промислових об'єктів, міських і сільських вулиць, шкіл і університетів, парків, мостів, приватних дворів, ресторанів, лісових майданчиків, заправок, автомобільних трас і інших територій. Завдяки оптимальному співвідношенню ціни і експлуатаційних характеристик такі конструкції користуються особливою популярністю у світлотехніків.

Виробництво опор освітлення

Опори грановані конічні виготовляють з листового прокату. У виготовленні опор освітлення використовують інноваційні технології та новітнє обладнання. Процес виробництва опор освітлення складається з декількох етапів.
 1. Спочатку застосовують метод згинання листового металу на гідравлічних пресах з наступним автоматичним зварюванням. На цьому етапі поперечним перерізом надають форму многогранника.
 2. Далі готові деталі обробляють гарячим цинкуванням. Цинком покривають зовнішню і внутрішню частину стовпа, що забезпечує стійкий захист від іржі.

Висота опор варіюється від 3 до 16 м. Діаметр розраховується залежно від вимог до стійкості. Опори до 12 метрів виготовляють цільними без стиків, а елементи більше 12 м транспортуються в розібраному вигляді. Вартість безпосередньо залежить від висоти конструкції і товщини металу.

Переваги гранованих конічних опор

Опори освітлення ОГК (OSH, VALSK, ОВОГ) мають масу переваг:
 • довговічність в експлуатації (термін служби не менше 25 років);
 • універсальність;
 • легка вага;
 • сучасний дизайн;
 • точність геометричних параметрів;
 • міцність;
 • хороша стійкість;
 • низька вартість;
 • простий монтаж;
 • легкість в обслуговуванні;
 • можливість виготовлення за індивідуальними параметрами;
 • надійність, безпеку вуличного освітлення.
Купити опори освітлення ОГК (OSH, VALSK, ОВОГ) - відмінне рішення. Це гідна альтернатива застарілим залізобетонних стовпів.

Установка опор освітлення

Опори грановані мають вигляд усіченої піраміди, в розрізі виглядають як багатогранник. Діаметр конуса зменшується від низу до верху. Така конструкція рівномірно розподіляє навантаження по всьому стовбуру. За допомогою кронштейнів на опори кріпляться світильники, прожектори або ліхтарі. Але одній опорі можна розмістити до 10 освітлювальних приладів. Ступінь освітленості залежить від потужності і кількості приладів, висоти стовпів.

Опори освітлення ОГК (OSH, VALSK, ОВОГ) бувають прямостоячі і фланцеві. Прямостоячі закопують в землю і бетонують. Фланцеві монтують на встановлений фундамент, що складається з бетону і металевого елемента. Фланцеве з'єднання дає можливість регулювати конструкцію по вертикалі при відхиленні бетонної основи.

Усередині опори знаходиться порожнистий стовбур. Через нього прокладають електричний кабель.

Як вибрати опори освітлення

Перед тим як купити опори освітлення ОГК (OSH, VALSK, ОВОГ), необхідно звернути увагу на деякі нюанси - врахувати розрахункові навантаження, умови використання, ступінь захисту від впливу навколишнього середовища. При використанні в районах з сильними вітрами потрібно посилення товщини стінок і діаметра опор, посилення фланцевого з'єднання. Дешеві моделі виконують тільки функцію освітлення. Дорожчі виглядають презентабельно і задають стиль вулиць. Так, при бажанні шов на опорі можна зробити непомітним.

Де купити опори освітлення ОГК (OSH, VALSK, ОВОГ)

У компанії «PROLIGHT сервіс» можна вигідно купити опори освітлення ОГК (OSH, VALSK, ОВОГ) в Україні. Для цього зателефонуйте або оформите заявку на сайті. Великий вибір розмірів, гарантія якості, грамотні консультації допоможуть розрахувати оптимальну кількість опор та встановлення світильників для заданої території, підібрати висоту і визначити спосіб монтажу.