Новини

Освітлювальна щогла

Грамотна організація зовнішнього освітлення дозволяє зробити будь-яку територію безпечної і надати їй естетично приємний зовнішній вигляд. Розміщуються освітлювальні прилади на спеціальних опорах, які повинні володіти певними конструктивними характеристиками.

Конструкції для освітлення транспортних розв'язок, парковок, стадіонів і тд.

Освітлювальна щогла являє собою особливу опору, що складається з металевого каркаса і необхідної техніки для освітлення. Вона зазвичай досить висока, щоб можна було висвітлити максимально велику площу.

Якщо необхідно організувати якісне освітлення і надійні опори купити, освітлювальна щогла відмінно підійде для використання на наступних об'єктах з великими відкритими територіями.
  1. Річкові та морські порти: місця сортування, зберігання вантажів, а також території причалів, зони розвантаження, навантаження.
  2. Спортивні об'єкти: іподроми, катки, поля для гольфу, гірськолижні схили, футбольні поля.
  3. Промислові об'єкти різної спрямованості.
  4. Аеродроми і аеропорти: смуги зльоту і посадки, руліжні доріжки, території іншого призначення.
  5. Логістичні центри, а також всілякі складські комплекси.
  6. Об'єкти і території залізниці.
  7. Дороги міського, міжміського сполучення, а також автодорожні розв'язки.
  8. Освітлення різного роду промислових комплексів.

Поділяються опори і щогли на дві основні категорії за призначенням:
  • декоративні;
  • функціональні.

Декоративні паркові опори використовують для облаштування інфраструктури міст (сквери, парки, пішохідні доріжки, зоопарки, сади). Конструкції паркових опор освітлення висотою от3х до 6ти метрів можуть відрізнятися за зовнішнім виглядом, матеріалом виготовлення та варіанту використовуваних освітлювальних приладів.

Функціональні вироби найчастіше мають більш простий лаконічний дизайн. Вони більшою мірою виконуються з металу і покриваються захисним шаром, шляхом гарячого цинкування. Елементи можуть бути круглоконіческой, гранованою або трубчастої форми.

Розмістити замовлення на виготовлення і купити освітлювальні щогли в Україні ви можете зв'язавшись з менеджерами ПРОЛАЙТ сервіс.

Виробництво опор освітлення займає досить велику частку ринку і забезпечує широкий вибір виробів. Термін служби подібного роду конструкцій становить до 30 років.

Від нудного ліхтарного стовпа до витончених дизайнерських щогл

Прості дерев'яні опори, які були на вулицях багатьох міст буквально ще років 40-50 тому, сьогодні змінилися найрізноманітнішими конструкціями як звичайними, так і неординарними оригінальними опорами освітлення, і щоглами.

Подібна трансформація відбувалася поступово. Дерев'яні стовпи змінилися спочатку залізобетонними опорами, які через свою тяжкості і маленького терміну служби зараз вже заміщають довговічними, міцними, а також оптимальними за вагою конструкціями опор і щогл з оцинкованої сталі.

Якщо говорити про виготовлення опор освітлення, то найбільш сучасні освітлювальні щогли і опори виробляють з анодованого алюмінію, оцинкованої сталі, склопластику і базальтопластика. Такі матеріали стійкі до будь-яких погодних умов, корозії. Вони довговічні, відрізняються легкістю, зручністю транспортування і простотою монтажу.

Освітлювальна щогла може мати висоту від 10 і до 45 метрів. У міських умовах найчастіше використовуються варіації 10-12 метрів у висоту. Найбільші конструкції необхідні для освітлення таких об'єктів, як стадіони, аеропорти і тп.

У компанії «PROLIGHT сервіс» можна вигідно замовити опори освітлення та освітлювальні щогли. Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий асортимент конструкцій зі сталі з покриттям гарячий цинк. Асортимент продукції та можливості виробництва дають можливість задовольнити запит будь-якого замовника. Вся продукція якісна, перевірена часом і нашими клієнтами. Можлива доставка по всій території України, а також за попередньою домовленістю за кордон.