Про нас
Наша Компанія «Пролайт Сервіс» пропонує тільки якісну і сертифіковану продукцію на ринку металоконструкцій. Пропонуємо будівельні металоконструкції будь-якої складності, дорожні огорожі всіх видів, багатогранні і конусні опори освітлення та енергетичні опори, портали і багато інших металоконструкції. Також пропонуємо якісні послуги гарячого оцинкування і послуги інженерної служби.

Вся продукція, що поставляється нашою компанією піддається антикорозійній обробці, методом гарячого цинкування згідно ISO 1461:2009. При необхідності продукція може бути зафарбована в необхідний RAL.
Давайте почнемо співпрацю
Офіс
г. Черкассы бул. Шевченка 336а

Виробництво та склад
м. Бровари вул. Січових Стрільців 1
© 2020. ТОВ «PROLIGHT сервіс» Всі права захищені
Design by WebDevel
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
«PROLIGHT сервіс» - компанія з виробництва, продажу і постачання опор освітлення, металоконструкцій, дорожніх огороджень, метизів та виконання проектно-інженерних рішень. Список наших можливостей можна продовжувати довше, але про все по порядку.
Наша компанія працює в даному сегменті ринку з 2004року. За цей період ми активно розвивалися, набиралися досвіду, тому сьогодні здатні забезпечити клієнтів якісною продукцією, виготовленою за стандартними параметрами і під замовлення. Ми не зупинилися на примітивній купівлі / продажу готових виробів, а самі здійснюємо виробництво металевих опор освітлення, опор контактної мережі, енергетичних опор багатогранних і ґратчастих, виготовляємо металоконструкції різної складності, забезпечуємо доставку і монтаж наших виробів по Україні та за кордон.

На сьогоднішній день тільки сталевих опор освітлення в Україні наше виробництво може виготовити понад 1000 одиниць продукції в місяць або 15000 одиниць продукції на рік. У компанії працює більше 50 висококваліфікованих фахівців.
Наші можливості
Звертаючись до компанії «ПРОЛАЙТ сервіс», ви отримуєте перевагу вибору матеріалу, концепції конструкції, необхідного розміру вироби та інших параметрів. Це наш індивідуальний підхід, адже ми готові створити об'єкт за проектом замовника, це в межах наших можливостей.
Якщо у вас немає інженерного проекту, або ви ще самі не до кінця зрозуміли, який хочете бачити кінцевий результат, - ми запропонуємо наші рішення. Серед усіх представлених напрацювань, ви обов'язково знайдете свій ідеальний варіант. У нашій компетенції реалізувати:
 • виробництво опор освітлення, металевих оцинкованих;
 • виготовлення кронштейнів, анкерних підстав для опор освітлення;
 • вуличні світильники, прожектора;
 • металоконструкції по кресленням замовника;
 • дорожні оцинковані огорожі;
 • метизні вироби (гайки, шайби, гровер, болти);
 • виробництво опор контактної мережі;
 • гратчасті енергетичні опори
Також ми виробляємо на замовлення горіння опори освітлення. Чи готові виконати поставки будь-якої складності та обсягів! На власних виробничих об'єктах встановлено новітнє обладнання, яке допомагає нам створювати для вас продукцію з Вашого запиту. В результаті, ми забезпечуємо всіх наших замовників якісним сертифікованим матеріалом, відповідним ГОСТом, і сучасної затребуваною продукцією. І так, компанія надає гарантію терміном в 24 місяці. Наші вироби задіяні в багатьох масштабних об'єктах, тому ми перші особи, хто зацікавлений в якості кожного окремого елемента об'єкта.
Як ми працюємо з клієнтами?
Регламент нашого з вами співпраці складається з декількох пунктів. Їх сукупність дає гарантію того, що проект перетвориться в висококласний довговічний об'єкт.
 1. Ми узгоджуємо в телефонному режимі тип продукції, ціни, обсяги та терміни поставок. Ми - виробники опор освітлення, а значить у нас є можливість запропонувати Вам краще на ринку співвідношення ціна-якість і гарантувати постачання чітко в терміни.
 2. Погоджуємо деталі замовлення з урахуванням геоположенія майбутнього об'єкта: сейсмічна обстановка, якість грунту, рельєф місцевості.
 3. Обговорюємо і погоджуємо ваші креслення. Ми професіонали у виробництві опор освітлення і інших металоконструкцій, а значить будемо діяти відповідно до СНиП.
 4. Виконуємо роботи у встановлені терміни - це наше золоте правило!
 5. Чекаємо вас повторно. Ми знаємо, що виконуємо свою роботу на совість, значить ви точно захочете співпрацювати з нами знову.
Нам особливо цікаво виконувати нестандартні інженерні проекти. Але з кожним роком їх все менше, так як за весь період існування нашої компанії ми успішно завершили близько 1000 проектів. Якщо саме ви давно хочете втілити в реальність мрію про незвичайну металевої конструкції - ви наш клієнт!
У виробництві задіяно безліч процесів. Однак не думаємо, що вам цікава ця «кухня». Ми знаємо, що вам важливий результат. Тому узгоджуємо мільйон питань стосовно дизайну, характеристик майбутньої конструкції. А ми зі свого боку гарантуємо якісне, продумане з усіх ракурсів виріб.