Анкерні основи для опор освітлення
Виготовимо будь-які анкерні основи, фундаментні блоки, каркасні анкери, по вашому проекту, або кресленням. Будь-якої складності і будь-якого виконання.
Передзвоніть мені
Галерея наших анкерних основ

Анкерні основи для опор освітлення

Анкерна основа (фундаментна частина) служить для передачі навантажень від встановлюваної опори освітлення металевої на фундаментний блок.
Залежно від типу сприйманого навантаження заставні виготовляються з квадратними фланцями з 4-ма Шилько діаметром м20, М24, М30 і різних габаритних розмірів.
Монтаж сучасних систем вуличного освітлення стає можливим завдяки спеціалізованим основам із залізобетону. Анкерная опора основа це якраз така конструкція. Вона фіксується в матеріалі за допомогою анкерування. Кінець основи володіє поперечними виступами, як у випадку з будівельною арматурою. Це забезпечує опорі надійне з'єднання з підставою в ході анкерування.
Такі заставні деталі бетонуються безпосередньо в грунт, гарантуючи довговічність і міцність всієї конструкції в цілому, захищаючи її від падіння. Важливо лише купувати складові елементи у перевірених постачальників.

Нюанси облаштування опор освітлення зовнішнього типу

Що таке анкерная опора основа? Це будівельний елемент, який робиться з вуглецевої сталі, а потім піддається оцинкування. Показник міцності зварювального шва в даному випадку становить не менше 0,95. Для більш надійної фіксації даної деталі досвідчені фахівці радять застосовувати інжекційну масу або анкера на хімічній основі.
До складу закладної деталі входять також спеціальні шпильки, які закріплюються паралельно відносно один одного. А також підсобні фланці, що допомагають виконати установку. Елементи можуть бути квадратними або круглими. Всі металеві деталі також зроблені зі сталі вуглецевого типу. Для гідного захисту від корозії, поверхню металу може покриватися спеціальної оксидної фарбою.
Анкерні заставні монтуються в завчасно підготовлений котлован, зроблений під сталеві опори освітлення. Відразу після підгонки за рівнем, підземна ділянка, пов'язаний з арматурою фундаменту, заливають бетоном. Базові параметри фундаменту (т. Е. Марка і кількість бетону, а також кількість і тип арматури) також конкретизуються заздалегідь. Вони прописуються в проекті. Попередні розрахунки виконуються на основі кліматичних умов району установки, і характеристик грунту.

Де анкерная опора основа використовується

Анкерні підстави необхідні для того, щоб встановлювати поверх сталеві опори, які занурюються в грунт і заливаються бетоном. Наприклад, вони стають базою опорам освітлення. Під час монтажу у встановленій зоні, для їх закріплення в фундамент поміщається анкерне підставу. Найчастіше для фіксації використовується хімічний анкер.
Крім того, анкерні опори можуть встановлюватися і на рівних ділянках проїжджих частин, і на пересіченій місцевості. В тому числі, неподалік від різних споруд. Так, наприклад, анкерна опора основа для опори 10м встановлюється на відстані приблизно 250 м від наступної установки.
Вони мають досить жорсткою і міцною конструкцією, оскільки їм доводиться витримувати досить важкі навантаження. У стандартних умовах анкерна опора основа ЛЕП сприймає зусилля від різниці натягу проводів, спрямованих уздовж повітряної лінії. Якщо дроти обриваються, їм необхідно витримати натяг всіх інших кабелів, які закріплюються до підвісних або штирьових ізоляторів.

Анкерная основа опора ЛЕП: переваги

Високий рівень затребуваності анкерних основ обумовлюється тим, що ці елементи мають більшу кількість достоїнств. Серед яких:
  • порівняно невелика вага;
  • легкість транспортування і установки;
  • готова установка на порядок підвищує стійкість довгомірних виробів;
  • гарантує високий коефіцієнт безпеки;
  • стійкість до серйозних навантажень;
  • разючу підвищення несучої здатності конструкції в цілому
Також анкерная основа опора відмінно підходить для фундаменту, який створюється прямо на місці монтажу.
Давайте почнемо співпрацю
Офіс
г. Черкассы бул. Шевченка 336а

Виробництво та склад
м. Бровари вул. Січових Стрільців 1
© 2020. ТОВ «PROLIGHT сервіс» Всі права захищені
Design by WebDevel
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами