Дорожні оцинковані огорожі

Виготовимо дорожнє огородження бар'єрного типу (11-ДО2; 11-ДД2; мостові та інші) будь-якої складності. Вся продукція захищена від корозії методом гарячого оцинкування згідно ISO 1461:2009
Передзвоніть мені
Дорожні і мостові огородження - це елемент забезпечення пасивної безпеки.
Вони служать для запобігання виїзду автомобілів за межі дорожнього полотна, і, як засоби пасивної безпеки, ефективні в тих випадках, коли водій не в змозі запобігти ДТП.

Дорожні огородження - важлива деталь, покликана забезпечувати безпеку на проїжджих частинах. Застосування всіляких бар'єрів, відбійників і іншого здатне попередити серйозну аварію і істотно знизити ризик смертельного результату в аварійних ситуаціях.

Які дорожні огорожі використовуються і для чого
Сьогодні на українських дорогах задіяні такі огороджувальні елементи:
 1. Водоналивний бар'єр. Масивна конструкція, виконана з литого пластика. У весняно-літній сезон порожнина заповнюється водою, а в осінньо-зимовий - піском або гравієм. Одна з переваг - легке звільнення від вантажу і перевезення. Потрібно для огорожі будівельно-ремонтних робіт посеред дороги.
 2. Дорожній відбійник. Стандартно розташовується на розділовій смузі, яка йде посередині траси. Зазвичай, такі бар'єри встановлені перед різними перешкодами. Наприклад, перед опорами освітлення.
 3. Крім того, вони виконують попереджувальну функцію, сигналізуючи водіям про ймовірну небезпеку.
 4. Щит. Його основне призначення - подавати водіям сигнал про ймовірну небезпеку на дорозі, будь то траншея, яма або інше потенційно-небезпечне місце.

Сучасні дорожні оцинковані огорожі створюються з матеріалу високої якості і хорошою міцності. Вони гарантують надійність і можуть використовуватися протягом багатьох десятків років. Не можна також забувати про вплив на транспорт в момент настання аварійної ситуації. Такі бар'єри здатні амортизувати удари і стримувати досить велику вагу.

Дорожні оцинковані огорожі - забезпечення безпеки
Вони необхідні для того, щоб запобігати виїзд машин за межі дороги, а також гарантувати пасивну безпеку. Доводять свою ефективність у випадках, коли водій не здатен запобігти аварії самостійно.
Ці дорожні оцинковані огорожі розташовуються не тільки не тільки на узбіччях або розділювальних смугах прямо посеред проїжджої частини. Також їх монтують на мостах або в тунелях, щоб підвищити рівень безпеки водіїв. Вони класифікуються за типами конструкції, і підрозділяються на:
 • дорожні;
 • мостові;
 • односторонні;
 • двосторонні.
Вони позначаються буквами Д, М і Про відповідно. Цифри 1 і 2 в позначенні означають кількість ярусів конструкції. Завдяки процедурі оцинковки, дані огорожі якісно захищені від корозії. Нерідко додатковий захист забезпечується і нанесенням спеціального лакофарбового покриття.

Детальніше про огорожах:
 1. 11ДО - ставляться вздовж доріг і захищають транспорт від з'їзду з проїжджої частини. Крім іншого, подібний бар'єр може стати чудовим захистом від ненавмисного зіткнення різних будівель, житлових будинків, або сталевих опор освітлення.
 2. 11ДД - стандартно монтуються на дорогах, де чотири або більше смуг транспортного руху. Загородження точно також ставляться в центрі розділових смужок, щоб попередити ймовірні аварійні ситуації на зустрічних потоках руху.
 3. 11МО - мостові односторонні огорожі ставляться на мостах, через яку пролягає проїжджа частина. Це необхідно, щоб виключити ймовірність з'їзду транспорту з дороги або виїзд на зустрічну смугу.

Купити дорожні оцинковані огорожі в Україні легко можна у нас. Наша фірма працює з дорожніми загородженнями бар'єрного типу абсолютно будь-якої складності. Кожен елемент захищений від корозійних пошкоджень за допомогою гарячого цинкування. Ми пропонуємо купити якісні огорожі, здатні забезпечити транспорту максимум безпеки на різноманітних проїжджих частинах.

Замовити дорожні оцинковані огорожі

Давайте почнемо співпрацю
Офіс
г. Черкассы бул. Шевченка 336а

Виробництво та склад
м. Бровари вул. Січових Стрільців 1
© 2020. ТОВ «PROLIGHT сервіс» Всі права захищені
Design by WebDevel
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами