Опори освітлення металеві оцинковані
Давайте почнемо співпрацю
Офіс
г. Черкассы бул. Шевченка 336а

Виробництво та склад
м. Бровари вул. Січових Стрільців 1
© 2020. ТОВ «PROLIGHT сервіс» Всі права захищені
Design by WebDevel
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами

Опори освітлення металеві оцинковані

Все, що стосується зовнішнього оформлення освітлення і електромережі в цілому, це до компанії «PROLIGHT сервіс». Адже до виготовлення опор освітлення ми підходимо вкрай відповідально. Працюючи в цій галузі вже більше десяти років, ми можемо впевнено заявити, що дані металоконструкції необхідні повсюдно. Коректно встановлені подібні конструкції виглядають естетично. Їх головна функція - розміщення комунікацій в комфортній для людей позиції. Розглянемо, які ж бувають опори освітлення металеві оцинковані.

Різновиди опор освітлення

Опори освітлення бувають декількох видів. Ті, які будуть описані в даному розділі, також різні, але з однією спільною рисою - всі вони покриті гарячим цинком, щоб уникнути прояву корозії. Ось основні види металоконструкцій, які ми виготовляємо.
  1. Багатогранні опори освітлення.
  2. Круглі опори освітлення.
Не думайте, що вибір невеликий. Насправді кожна категорія включає в себе кілька підрозділів. Так, до багатогранним опор освітлення відносять такі проектно-інженерні рішення:
  • паркові опори освітлення;
  • опори вуличного і дорожнього освітлення;
  • посилені опори вуличного освітлення;
  • опора освітлення, за бажанням замовника, може бути пофарбована порошковою фарбою RAL в будь-який колір.
Багатогранні опори застосовуються у виготовленні щогл освітлення стадіонів і спортивних майданчиків.
Звичайно, перш ніж купити опори освітлення металеві оцинковані, варто враховувати, що для коректного виконання робіт не обійтися без таких деталей, як:
  • кріпильні елементи для опор освітлення;
  • вуличні і дорожні LED-світильники;
  • оголовники (кронштейни) для монтажу освітлювальних приладів;
  • анкерні підстави для опор освітлення.
Важливо звертати увагу на міцність матеріалів, надійність загальної конструкції. Дізнайтеся більше про кожного різновиду опор освітлення в окремо, прочитавши інформацію далі.

Коротко про кожен вид опор

Паркові опори зводяться на автомагістралях, складних розв'язках, мостах, на великих площах, в парках. Їх висота сягає 5 метрів, а переваги експлуатації в тривалому терміні служби (до 35 років) і невеликому питомій вазі.
В опорах ЛЕП, які можуть досягати 12 метрів і більше, забезпечується надійна фіксація сипа. Умовою для безпечної відстані між опорами є перетин кабелю. Так, якщо розмір кабелю 4х35, проміжок між несучими металевими конструкціями не повинен перевищувати позначку в 40 метрів. При цьому допускається кут до 90⁰.
Щогли для освітлення стадіонів і спортивних майданчиків виготовляються з міцної сталі висотою до 50 метрів. Особливість монтажу такого виробу в обов'язковому попередньому дослідженні вітрових умов майбутньої місцевості установки об'єкта. Крім стадіонів, спортивних майданчиків щогли застосовуються і на території аеропортів, морських портів, облаштованих гірськолижних схилів, промислових майданчиках відкритого типу. Перевага експлуатації щогл і опор освітлення в забезпеченні розрахункової міцності на стиск / розтягнення конструкції в цілому. Оснащуватися такі щогли можуть світлодіодними, галогенними або іншими типами освітлювальних приладів.
Дорожні оцинковані огорожі забезпечують пасивну безпеку в межах проїзної частини дороги. Наявність світловідбиваючої фарби на них допомагає орієнтуватися водієві на дорожньому полотні в будь-який час доби.

Чому обирають нас?

Замовити опори освітлення металеві оцинковані в Пролайт сервіс - значить бути впевненим в тому, що якість застосовуваних матеріалів і міцність виробів будуть гарантовано на вищому рівні. Ми самі складаємо креслення, але можемо в індивідуальному порядку розглянути і ваш проектний креслення, з якого створимо ексклюзивний виріб з урахуванням всіх нюансів проекту. Телефонуйте зараз, щоб отримати якісний продукт за доступною ціною.