Вуличні та дорожні LED світильники

Каталог
Вуличні та дорожні LED світильники
Діодні ліхтарі вуличного освітлення Пролайт сервіс мають низку важливих переваг:

✔ Низьке енергоспоживання. Світлодіодні вуличні світильники (ціна у менеджерів компанії) значно економічніші за традиційні джерела світла. Світлодіодні вуличні ліхтарі купити вигідно з гарантією на Пролайт сервіс. Консольні LED світильники не перевантажують електромережу та рідше перегорають.

✔ Тривалий термін служби. При безперервному використанні вуличний світлодіодний світильник служить до 15 років. Ціна діодного ліхтаря у разі повністю виправдовує у разі повністю виправдовує себе.

✔Використання за будь-яких умов клімату. Вуличний світлодіодний світильник працює в широкому діапазоні температур та найсуворіших кліматичних умовах.
✔Надійність Усі світильники Пролайт сервіс стійкі до вібрації, механічних впливів та мають вбудований тепловий захист. Діодні ліхтарі повністю

✔Стабільність у роботі. Світлодіодний вуличний ліхтар має високий коефіцієнт кольору, безшумно працюють і в них відсутнє мерехтіння.

✔Екологічність. Виробництво світлодіодного вуличного освітлення не використовується будь-які шкідливі речовини і такі світильники не потребують спеціальної утилізації.

✔Легкість монтажу. Світлодіодні світильники вуличного освітлення монтуються швидко та легко. Купуючи світлодіодне освітлення у Пролайт сервіс ви отримуєте грамотний проект та монтаж. Вартість монтажу розраховується окремо.
Давайте почнемо співпрацю
Офіс
г. Черкассы бул. Шевченка 336а

Виробництво та склад
м. Бровари вул. Січових Стрільців 1
© 2020. ТОВ «PROLIGHT сервіс» Всі права захищені
Design by WebDevel
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
Click to order
Ваше замовлення:
Total: