Металоконструкції за кресленням замовника

Наша компанія виготовить для вас різні види металоконструкцій за кресленнями і проектами. Допоможемо вам розробити креслення і КМД.
Передзвоніть мені
Один з напрямків діяльності компанії «ПРОЛАЙТ сервіс» - це виготовлення металоконструкцій за кресленнями замовника. Ви можете надіслати нам тех.завдання або ескіз необхідного вам виробу і можете розраховувати на якісний результат. Наше підприємство виготовляє міцні конструкції з металу будь-якого призначення: загального (колони, балки, ферми), для будівництва (арматурні каркаси), технологічні трубопроводи, рекламні металоконструкції, вироби для транспортування або зберігання (цистерни, кесони та інше).

Компанія «ПРОЛАЙТ сервіс» пропонує організаціям і приватним особам свої послуги. Ми виготовляємо нестандартні металеві конструкції на замовлення і поставляємо продукцію по всій Україні.
 • Ми виробляємо конструкції для різних цілей:
 • Індивідуальне будівництво (альтанки, навіси, огорожі).
 • Рекламний бізнес (каркаси для білбордів).
 • Виставки та концерти (експозитори, експопанелі, інше обладнання).
 • Автосервіси (стелажі, шафи, естакади, рампи, ангари).
 • Дитячі ігрові майданчики.
 • Велопарковки.
 • Теплиці і парники.
 • Автобусні зупинки і т. д.

За доступною вартості ми виготовимо металеві вироби будь-якої форми і розміру.
Металоконструкції є несучими деталями в багатьох промислових галузях, включаючи також будівельну. Виготовлення металоконструкцій за кресленнями замовника - одна з основних послуг, які пропонує наша компанія. Новітнє технологічне обладнання і величезний робочий досвід фахівців дозволяє створювати вироби різного ступеня складності, що відрізняються надійністю і довговічністю.

Виробництво металоконструкцій за кресленнями замовника
Всі необхідні пункти виконуються на найновішій техніці. Серед базових різновидів застосовуваних технологій:
 • нарізка металевих заготовок. Виробляється на обладнанні високої точності, що має велику важливість;
 • лазерна різка допомогою потужного комплексу пристроїв;
 • обробка. Високотехнічні верстати з цифровим програмним забезпеченням (ЧПУ) можуть обробляти металоконструкції по кресленнях замовника у великій кількості. Дана технологія відрізняється великою швидкістю;
 • зварювання. Дозволяє об'єднати в одне ціле елементи необхідних габаритів. Закінчений виріб може похвалитися міцністю і високою герметичністю швів;
 • точна гнучка. На верстатах можна виготовити деталі будь-якої форми, незалежно від складності конструкції.

Будь-яка з перерахованих операцій, як і виготовлення опор освітлення, виключно під контролем досвідчених фахівців з хорошою кваліфікацією. Що дозволяє гарантувати відсутність помилок і виникнення браку на вже готових конструкціях.

Виробництво металоконструкцій за кресленнями замовника: що входить в послугу
Наша компанія вже не один рік створює якісні металоконструкції на замовлення по кресленнях замовника. В дану послугу включено:

 1. Проект. Майстри компанії докладно розглядають представлені креслення. Якщо є необхідність, вони вносять певні правки, щоб підвищити надійність майбутньої конструкції. Наприклад, опорам ЛЕП. Природно, після узгодження з замовником.
 2. План роботи і розрахунок матеріалу. Допомагає створити найвигідніше для клієнта пропозицію і істотно заощадити час.
 3. Процес виготовлення. Виробництво металоконструкцій за кресленнями замовника виконується на технологічному обладнанні високої якості.
 4. Контроль якості. Після завершення основної роботи, результат перевіряється з усією ретельністю на відповідність нормам ДСТУ.

Нарешті, конструкція упаковується і відправляється до замовника.

Якщо ж у виробі присутні дрібні деталі, які потребують виточенні, не варто сумніватися, що робота буде виконана якісно і точно в строк. У разі потреби, наші проектувальники створять креслення, відповідний вимогам клієнта.

Металоконструкції по кресленнях замовника
Клієнтам немає потреби професійно виконувати малюнки і наносити точні параметри. Основне їхнє завдання - поділитися ідеєю і прояснити якомога докладніше, який саме очікується результат. Для кращого розуміння буде достатньо надати і схематичні начерки. Всі технічні питання вирішать вже фахівці нашої компанії.

Процес створення металевих конструкцій розписаний послідовно. Щоб його прискорити, потрібно кожен пункт продумати до дрібниць. Якщо є грамотно складена технологічна схема, витрати на його створення на порядок знижуються. Однак на виготовлення металоконструкцій за кресленнями замовника ціна для кожного клієнта буде індивідуальна. Адже цей параметр залежить від безлічі факторів.

Якщо у замовника є конкретні думки за зовнішнім виглядом готової конструкції, її забарвлення і так далі, про це замовник також повинен повідомити перед початком роботи.

Замовити металоконструкції за кресленням замовника

Давайте почнемо співпрацю
Офіс
г. Черкассы бул. Шевченка 336а

Виробництво та склад
м. Бровари вул. Січових Стрільців 1
© 2020. ТОВ «PROLIGHT сервіс» Всі права захищені
Design by WebDevel
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами