Опори контактної мережі (ОКМ)

Пропонуємо вам стандартні опори контактної мережі - багатогранні і "труба в трубі". Виготовимо опори контактної мережі будь-якої складності по вашому проекту або кресленням.
Передзвоніть мені
Опори даної серії призначені для прокладки контактних ліній електротранспорту та освітлення міських вулиць і магістралей (спільно з кронштейнами). опори даної серії задовольняють вимогам міцності і жорсткості при впливі бічній статичного навантаження.

В опорі передбачений ревізійний люк з планкою для установки електрокомплектуючих.
люк має спеціальне посилення, яке забезпечує жорсткість і міцність конструкції.
опора передбачає підземний або повітряний підведення живлення.
Можлива наявність додаткових лючков і отворів (обмовляється при замовленні і виконується за індивідуальним проектом).
на всіх етапах виготовлення здійснюється контроль якості продукції.

Для підбору та розрахунку опор необхідно скласти технічне завдання, де вказати:
  • Кліматичний район;;
  • Вітрової район;
  • Зовнішнє середовище - слабоагресивних (за ступенем агресивного впливу).

Установка опор здійснюється на залізобетонні фундаменти, що мають в своєму складі закладений елемент анкерного типу. Основні параметри фундаменту (кількість і марка бетону) визначаються виходячи з кліматичних умов району експлуатації і параметрів ґрунту.
На опору стандартно встановлюються кронштейни зі світильниками. При підземному підводі живильних кабелів (через вікна в закладном елементі) передбачені ревізійні люки з планками установки комплектуючих і точка заземлення (болт М10). При повітряному підведені живлення точка заземлення виконується на відстані 900-1000 мм нижче верхнього обріза опори.

Силові опори вибираються по висоті, виходячи з вимог до витримуючих бiчне навантаження. Бічне навантаження визначається при проектуванні лінії ПЛ, виконуваної СИП в залежності від типу і кількості проводів, призначення (проміжна, анкерна, кутова, кінцева) і кліматичних умов експлуатації.
Опори даної серії мають підвищену міцність і стійкість і дозволяють встановлювати кронштейни з кількістю світильників до чотирьох з вильотом до 2,5 м. Установка кронштейнів більш ніж для чотирьох світильників або іншого обладнання вимагає узгодження з виробником для прорахунку необхідної опори по навантаженню.

Металеві опори контактної мережі використовуються в сучасній інфраструктурі і необхідні, щоб приймати, передавати і розподіляти навантаження від ліній електропередач до приймаючих точкам. На них закріплюються консолі, поперечки і кронштейни, і вже після встановлюються дроти та інше необхідне електрообладнання.

Яку структуру мають металеві опори контактної мережі
Опори ОКМ (контактної мережі) мають багатогранний функціонал. Серед інших опцій:
  • підтримка проводів;
  • закріплення елементів базових пристроїв контактної мережі;
  • напрямок навантаження від електрокабелів та іншого обладнання.

Опори контактної мережі залізничних шляхів забезпечені парою поясів. Це найважливіші деталі даних металевих виробів. Залежно від свого призначення, вони можуть бути розташовані паралельно відносно один одного (зазвичай при закріпленні поперечок) або підлогу нахилом (у випадку з консольними стійками).
Пояси ці створюються з гнутих або гарячекатаних металевих швелерів. Інші деталі створюються з листового прокату. На верхній частині цих опор розташовуються спеціалізовані прорізи, щоб приєднувати до загальної конструкції консолі та інші металеві елементи. У нижній частині опори є пластини, які допомагають фіксувати конструкцію.

Опора контактної мережі: різновиди
Кожна опора контактної мережі сприймає навантаження різного ступеня. Безпосередньо навантаження надають кабелі контактної підвіски. Класифікація ведеться відповідно до різних факторів: відповідно до призначення і навантаженні на верхню точку опори контактної мережі. Розподіл типів конструкцій опор ОКМ ведеться відповідно конструктивним виконанням. Звідси вони діляться на такі категорії:
  • одно- або двоколійних;
  • консольні;
  • із зігнутими або твердими поперечками
  • фідерні.

Таким чином, опори контактної мережі бувають:
  1. Анкерними. Дроти закріплюються за допомогою ізоляторів і мережеву арматуру.
  2. Перехідними. Вони встановлюються, щоб об'єднувати відразу кілька зон і закріплюють дві підвіски.
  3. Проміжними. Ці консольні вироби закріплюють стандартно на одну контактну підвіску.
  4. Фіксующими.
Більшою мірою все залежить від марки допоміжних пристроїв.
Залежно від напрямку прикладеного навантаження, опора контактної мережі залізниці може бути спрямованою і ненаправленої.

Установка опор контактної мережі: особливості
Як і в разі виготовлення опор освітлення при монтажі даного типу опор є свої нюанси.
Опора контактної мережі анкерного типу при необхідності забезпечується відтягненнями. Їх встановлюють під гострим кутом і під'єднують до анкерів.

В ході установки роздільних опор передбачається фундаменти, виконаний із залізобетону. Його наземна частина забезпечена спеціальним склянкою розміром приблизно 1,2 метра, куди і монтується опора. Після чого стакан заливається заздалегідь підготовленим цементним розчином. Для поглиблення фундаментів і анкерів в землю використовується спеціалізована технологія віброзанурення.

У районах, що відрізняються непростим кліматом, використовуються консольні металеві опори довжиною 9,6-11,6 метрів. Фіксація також відбувається на фундаменті. Найбільш підходящим варіантом в даному випадку буде призматичності або трипроменевою фундаменти. У свою чергу, для фіксації гнуться поперечок підійдуть блоки із залізобетону або фундамент палі. Для кращої фіксації використовуються анкерні болти.

У разі, коли установка опор контактної мережі задумана в скельному або болотному грунті, фундамент робиться з оптимально підходить конструкцією.

Замовити опори контактної мережі (ОКМ)

Давайте почнемо співпрацю
Офіс
г. Черкассы бул. Шевченка 336а

Виробництво та склад
м. Бровари вул. Січових Стрільців 1
© 2020. ТОВ «PROLIGHT сервіс» Всі права захищені
Design by WebDevel
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами