Монтаж опор освітлення під ключ
Досвідчені професіонали Пролайт сервіс здійснять монтаж опор освітлення, щогл, світильників та прожекторів якісно, ​​оперативно під ключ із дотриманням усіх правил безпеки та використанням всього необхідного спеціалізованого обладнання.

Вартість монтажу зовнішнього висвітлення залежить від обсягу робіт. Технічні фахівці Пролайт сервіс спільно із замовником проводять попередні розрахунки, обговорюють всі умови та враховують попередню ціну робіт з монтажу вуличного освітлення. Пролайт сервіс дбає про репутацію і працює на результат із гарантією на виконані роботи.
Замовити послугу

Монтаж опор освітлення під ключ

Одне з важливих завдань облаштування прилеглої до об'єкта території – встановлення опор освітлення. Процес монтажу передбачає особливо педантичний підхід т.к. це вкрай вимогливий до стандартів та норм процес.
Інженерно-технічні роботи з монтажу зовнішнього освітлення потребують знань, досвіду та професійних навичок. Висококваліфікована бригада Пролайт сервіс виконає всі види робіт із встановлення опор та щогл вуличного освітлення та освітлювальних приладів відповідно до всіх норм щодо проведення таких робіт. Усі етапи виконуються якісно та в обумовлений термін.

Установка опор ЛЕП

Монтаж вуличного освітлення провадиться в наступній послідовності:
1. Складається проект майбутніх робіт. Тут мають бути враховані всі особливості рельєфу та розміру території. Також підбираються технічні складові відповідно до проекту: опори освітлення кабель (його перетин та довжина), світильники та різні системи безпеки та способи електрозабезпечення.
2. Кошторис. Її погодження та обговорення відбувається виключно разом із замовником.
3. Отримання всіх необхідних дозволів. Перед початком робіт обов'язково отримання необхідних дозволів, щоб уникнути ушкоджень інженерних конструкцій, що вже знаходяться на об'єкті.
4. Підготовчі роботи. Це підготовка місця, доставка матеріалів, підключення необхідного обладнання.
5. Монтаж опор та щогл освітлення починається з позначення робочої території.

Наступним кроком є ​​підготовка траншів для підведення електроенергії. Кабель необхідно укладати на глибині не менше 80 сантиметрів у газонній частині, і не менше 125 сантиметрів під дорогою. У траншею пісок заливається водою і щільно утрамбовується. Для арматури фундаменту опор освітлення робиться яма, розмір якої становить +10-20 см до габаритного розміру анкерної основи. Після анкерну основу необхідно вирівняти та залити бетоном класу не нижче Б25. Бетону потрібно дати час на застигання: у літній період не менше 1 тижня, у зимовий період не менше 1,5 тижнів. Після того, як бетон фундаментного блоку повністю застиг, можна приступати до монтажу самих опор і щогл освітлення та освітлювальних приладів. Монтажна бригада Пролайт сервіс має все необхідне обладнання для всіх етапів монтажу.
Давайте почнемо співпрацю
Офіс
г. Черкассы бул. Шевченка 336а

Виробництво та склад
м. Бровари вул. Січових Стрільців 1
© 2020. ТОВ «PROLIGHT сервіс» Всі права захищені
Design by WebDevel
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
Click to order
Ваше замовлення:
Total: