Декоративні паркові опори
Замовляйте сучасні паркові декоративні опори Пролайт сервіс заввишки від 1м до 8м із вбудованими LED світильниками. Опори проходять антикорозійну обробку і можуть бути пофарбовані у колір RAL, який Вам необхідний.
Каталог

Паркові декоративні опори освітлення

Розмістіть замовлення на виробництво паркових декоративних опор у Пролайт сервіс для освітлення невеликих площ, прибудинкових ділянок, присадибних ландшафтних територій, паркових зон, мостів, різноманітних відпочинкових зон з вбудованими світильниками. Ви можете вибрати будь-який колір порошкової фарби з таблиці нижче садово-паркових опор освітлення.
Крім використання для зовнішнього освітлення, паркові опори Пролайт сервіс мають привабливий сучасний зовнішній вигляд, надійний захист від корозії, якісні вбудовані світлодіодні світильники. Такі опори освітлення прикрасять будь-яку територію та гармонійно впишуться у будь-який ландшафт.
Висота паркових опор ALVA-PARK: 3-12 метрів.
Матеріал виготовлення: сталь чи алюміній.
Колір: вибір по таблиці RAL.
Для опор доступний широкий вибір світлодіодної оптики, залежно від цілей та завдань освітлення. Потужність світильника залежить від висоти опори, це може бути 30/50/60/100/120 Вт. на одному кронштейні.
Світловіддача світильника 140Лм/Вт, залежно від потужності.
Колірна температура на вибір: 3000/4000/5000/6500К.
Наше виробництво готове виконати вироби згідно з вашим технічним завданням за вашими кресленнями.
Світлотехнічний розрахунок у подарунок.
Категорії LED світильників для садово-паркових декоративних опор освітлення:
  • Консольні. Встановлюються на опори Г-подібного та Т-подібного вигляду.
  • Світильники торшерні. Встановлюються у верхівці опори освітлення, як торшер.
  • Садово-паркові світильники (баляри та підлогові світильники). Необхідні для декорування садових доріжок, скверів, алей, газонів, зон, які в першу чергу несуть естетичне задоволення
  • Метод встановлення.
Переважно для паркових декоративних опор ліхтарів застосовується фланцевий спосіб встановлення-в грунт монтується фундаментний блок (анкерна основа), до якого за допомогою фланця кріпиться сама опора. Можливий спосіб монтажу, що вкопується.
У Пролайт-сервіс ви можете замовити декоративні паркові опори з монтажем під ключ. Посилання: підрозділ у розділі опори освітлення/монтаж опор освітлення під ключ.

Заказать паркові декоративні опори освітлення

Паркові опори зі сталі
Компанія ПРОЛАЙТ пропонує до паркових опор LED світильники найкращих виробників.

Партнерські відносини з виробниками дають нам умови для створення конкурентної вартості товарів і здатні задовольнити потреби найвибагливіших покупців.
Давайте почнемо співпрацю
Офіс
г. Черкассы бул. Шевченка 336а

Виробництво та склад
м. Бровари вул. Січових Стрільців 1
© 2020. ТОВ «PROLIGHT сервіс» Всі права захищені
Design by WebDevel
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
Click to order
Ваше замовлення:
Total: