Решiтчастi енергетичні опори ЛЕП

Наша компанія пропонує всі види енергетичних решiтчастих опор ЛЕП від 0,4 кВ до 750кВ, порталів, підстанцій і т.п. Також готові виготовити Ваші конструкції за Вашими проектами і кресленнями.
Передзвоніть мені
ЕНЕРГЕТИКА -в цій галузі наша компанія спеціалізується на просуванні на ринок опор ЛЕП решiтчастого типу.

Пропозиції компанії в галузі енергетики включають конструкції для одноланцюгових і багатоланцюгових повітряних ліній електропередач низьких, середніх, високих напруг від 0,4 кВ до 750кВ. Виробничі потужності і досвід компанії дозволяють пропонувати своїм замовникам широкий спектр опор різного призначення:
 • проміжні,
 • анкерні,
 • анкерно-кутові,
 • розгалужувальні,
 • кінцеві,
 • кабельні,
 • перехресні,
 • лінійні портали.
Всі опори захищені від корозії методом гарячого оцинкування відповідно до європейського стандарту PN-EN-ISO 1461:2000. Це і є головною перевагою застосування оцинкованих енергетичних опор. Гаряче цинкування гарантує термін служби до 50-ти років! Товщина оцинковки коливається в межах 150-200 мкм.

Стовп ЛЕП - спеціалізована металоконструкція для енергетики, пропонована фірмою ПРОЛАЙТ сервіс. Енергетична опора необхідна для підтримки проводів надземних ліній електропередач і тросів на певному проміжку, як від поверхні грунту, так і один від одного. Кожна така опора розрахована на виконання покладених на неї завдань.

Види опор ЛЕП
Перш за все, види опор ЛЕП класифікуються за своїм призначенням. Вони можуть бути:
 1. Анкерними. Застосовуються на рівних ділянках повітряних смуг для переходу ліній електропередач (ЛЕП) через автомобільні шляхи, мости, річки і т.д. Утримують навантаження натягу. З їх допомогою ставлять опори освітлення.
 2. Кінцевими. Ними починається або закінчується смуга. Встановлюються перед підстанціями.
 3. Відгалужувальними. Завдяки їм створюються відгалуження л іній електропередач.
 4. Перехресними. Монтуються на перетині ПЛ двох різних напрямків.
 5. Перехідними. Встановлюються, якщо лініях потрібно перетнути істотну перешкоду. Найважчі опори ЛЕП з переліку.
 6. Проміжними. Такі зазвичай встановлюються на ділянках надземних ЛЕП по прямій. Основна опція - підтримка проводів. Чи не стримують навантаження натягу.
 7. Противітровими. Необхідні щоб посилити механічну міцність.
 8. Транспозиціонними. З їх допомогою змінюється послідовність проводів на опорах.
 9. Кутовими. Ставляться на поворотах повітряних ліній. Якщо кут понад 30 градусів, застосовуються анкерні кутові опори

Як розвивалися опори ЛЕП
Навіть у цих конструкцій є власна історія. На самому початку, коли тільки з'явилася необхідність передавати електрику на далекі відстані, виробництво опор ЛЕП почалося з деревини - самого доступного на той момент матеріалу.

Згодом дерево замінили бетоном, як більш довговічним матеріалом, стійким до займання і корозії. Але був у них і недолік - велика вага таких опор створював труднощі в процесі перевезення і монтажу. Ще однією проблемою була утилізація.

Нарешті, виготовлення опор ЛЕП продовжилося з металу, який не має перерахованих мінусів.

Решiтчасті і багатогранні опори ЛЕП: опис

Далі будуть описані два найбільш затребуваних виду саме металевих опор - багатогранні і решiтчасті.

Решiтчасті
Виробники решiтчастих енергетичних опор вважають їх класичним рішенням. Такі опори допустимо використовувати на територіях з холодним кліматом і екстремальними температурами.

Значний металевий каркас з'єднується болтовими кріпленнями. Деталі компактні, вага конструкції порівняно невеликий, тому перевезення зручна і коштує недорого. Але велика кількість елементів робить час установки досить довгим - це основний мінус даного варіанту. Площа для установки ґратчастих опор для енергетики більше в кілька разів у порівнянні з площею для установки багатогранних енергетичних опор з однаковим навантаженням.

Антикорозійний захист така ж, як у сталевих опор освітлення - виконана за допомогою гарячого цинкування. Прослужити вони можуть десятки років.

Багатогранні
Багатогранні опори ЛЕП вважаються нововведенням в організації ВЛ. Мають хороший попит, в тому числі, за рахунок естетичного вигляду і посиленою міцності.
Також серед переваг:
 • можливість установки на невеликих ділянках;
 • монтаж не потребує великої кількості часу і сил;
 • вартість опори ЛЕП, як і її перевезення, невелика, за рахунок низької чисельності складальних деталей.
ВЛ, які збудовані на опорах багатогранного типу, на порядок рідше ламаються, на відміну від інших. Крім того, ці опори особливо гарні для використання в агресивних середовищах. Незалежно від кліматичний умов в районі установки. Багатогранні опори, оброблені цинком, легко прослужать понад півстоліття.
Продаж опор ЛЕП - одна з послуг, які пропонує наша компанія. Ми реалізуємо будь-які види решiтчастих опор ліній електропередач до 750 кв. Також є можливість створення конструкцій за типовими проектами і кресленнями клієнтів.
Замовити решiтчастi енергетичні опори ЛЕП
Давайте почнемо співпрацю
Офіс
г. Черкассы бул. Шевченка 336а

Виробництво та склад
м. Бровари вул. Січових Стрільців 1
© 2020. ТОВ «PROLIGHT сервіс» Всі права захищені
Design by WebDevel
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами