Круглі опори освітлення

Наша компанія пропонує будь-які види круглих конічних опор освітлення від 3м-15м в стандартному виконанні або за Вашим проектом і будь-якої складності. Наші фахівці допоможуть Вам у виборі та зроблять необхідні прорахунки освітленості і навантаження. Ми підберемо найбільш підходящий і економічно вигідний варіант реалізації Вашого проекту.
Передзвоніть мені
Каталог
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Круглі конічні опори від 3-15м встановлюють для освітлення магістралей, транспортних розв'язок, мостів, площ, дворів, парків, площ, парковок та ін.

Такий тип опор має в поперечному перерізі коло і може нести навантаження від 300 до 2 700 кг. Захищені від корозії методом гарячого цинкування (ГОСТ 9.307-89). Гарантія на корозійну стійкість - не менше 25 років. Даний вид покриття не є декоративним і носить суто функціональний характер. Опори виготовляються з листової сталі з одним поздовжнім зварним швом.

Можливе виготовлення за індивідуальним замовленням будь-яких типорозмірів для використання в I-VII вітровому районі. Для кожного об'єкта конструкція опори розраховується індивідуально.

Круглі опори освітлення призначаються для міського вуличного освітлення. Не тільки пішохідних вулиць, але також проїжджих частин і так далі. Така опора створюється з сталевого листа, а поперечний переріз має круглу форму. Має антикорозійне покриття за рахунок гарячого оцинкування. Таке покриття має не тільки декоративне, але і функціональне значення.

Опора освітлення кругла як робиться
Такі опори освітлення (щогли) створюються з листового прокату з товщиною стінки 4 мм. Висота може досягати 12 м. Конічна форма робить готову щоглу більш естетичною на вигляд.

Як і в разі опор ЛЕП, ці круглі опори захищаються від корозії способом гарячого цинкування. Процедура виконується відповідно до Держстандарту. Завдяки цинкуванню, готова опора може служити протягом багатьох років, не має іржавіючи.

У верхній частині встановлюються два пояси фіксованих гайок, які необхідні для закріплення кронштейна (оголовники). На нього, в свою чергу, монтуються освітлювальні прилади. У сталевих опорах освітлення передбачається тільки підземний варіант підведення електрокабеля, що забезпечує безперебійну роботу ламп. Сама опора здатна витримати навантаження по сотні кілограм. У деяких випадках можливе фарбування порошковою фарбою.

Опора освітлення кругла металева
По всій довжині щогла в перерізі кругла. Але її діаметр поступово зменшується до вершини. Ці металеві вироби використовуються в різних сферах, зокрема, для стандартного або декоративного освітлення по всьому місту.

Сама опора створюється зі сталі, алюмінію або композитних матеріалів. Особливою популярністю на сучасному ринку досягла опора освітлення кругла металева сталева. Товщина листа може коливатися, залежно від вимог, які пред'явлені до конкретної опорі. Зокрема, це:
  • висота вироби;
  • рівень навантаження;
  • місце монтажу.
Шар цинку, яким покривається метал, варіюється в межах 70-120 мкм. Він не тільки захищає опору, але також істотно підвищує термін використання. Крім того, цинкування виконує і декоративну опцію - додає красивий сріблястий відтінок. За бажанням покупця опори можуть бути пофарбовані в будь-який колір, що підходить для прикраси певної території або конкретного об'єкта.

Круглі опори освітлення та переваги
Опора освітлення кругла відрізняється безліччю переваг, серед яких:
  • невелика вага;
  • доступна вартість від виробника;
  • сучасний привабливий дизайн;
  • різні розміри фланців;
  • тривалий період експлуатації;
  • захист від корозії гарячої оцинковкой.

Крім того, наша компанія пропонує послугу виготовлення округлих конічних щогл за індивідуальними кресленнями замовників. Вони підійдуть для будь-якого рівня навантаження, можна встановлювати в будь-якому кліматичному районі. Установка також виконується різними способами - з поглибленням в грунт або постановкою на фундамент за допомогою фланця.

Ми створюємо металеві круглі конічні опори високої якості, здатні прослужити близько півстоліття. Виріб буде справно виконувати свої функції протягом всього цього часу, залежно від кількості опадів та іншого впливу навколишнього середовища.

На круглі щогли часто встановлюються консольні, підвісні або торшерні світильники. Ці опори надійні і повністю безпечні в аварійних ситуаціях, на відміну від опор інших різновидів.

Наше підприємство є провідним в області виготовлення освітлювальних опор. Тому ми можемо з упевненістю гарантувати чудову якість продукції при доступних цінах.

Замовити круглі опори освітлення

Давайте почнемо співпрацю
Офіс
г. Черкассы бул. Шевченка 336а

Виробництво та склад
м. Бровари вул. Січових Стрільців 1
© 2020. ТОВ «PROLIGHT сервіс» Всі права захищені
Design by WebDevel
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами