Багатогранні опори освітлення

Наша компанія пропонує будь-які види багатогранних опор освітлення від 3м-15м в стандартному виконанні або за Вашим проектом і будь-якої складності. Наші фахівці допоможуть Вам у виборі та зроблять необхідні прорахунки освітленості і навантаження.
Ми підберемо найбільш підходящий і економічно вигідний варіант реалізації Вашого проекту.
Передзвоніть мені
Паркові опори освітлення
Опори вуличного і дорожнього освітлення
З цією продукцією також купують
Кронштейни для опор освітлення
Анкерні основи для опор освітлення
Вуличні і дорожні LED світильники
Дорожні оцинковані огорожі

Мачти та опори для освітлення стадіонів і спортивних майданчиків

Щогли сталеві, високомачтовi опори зі сталі призначені для освітлення стадіонів, спортивних майданчиків, автомобільних доріг, розв'язок, стоянок автомобілів, міських площ, морських портів, аеропортів, гірськолижних схилів, відкритих складів, промислових майданчиків та інших великих відкритих територій з I по V вітрові райони Україна, згідно з типового проекту і СНиП 2.01.07-85 «Навантаження і впливи».
Щогли освітлення стадіонів, аеропортів комплектуються світловими приладами різних видів - світильниками і прожекторами, має жорстку сталеву конструкцію. Розрахунок щогли освітлення проводиться на вплив різних видів зовнішніх навантажень: вітер, сніг, ожеледь. Міцність і жорсткість залежить від площі і ваги вуличних світильників і висотних характеристик. Виготовляються високомачтовiопори з конструкційної сталі згідно креслень типового проекту висотою: 14 метрів, 16 метрів, 18 метрів, 20 метрів, 22 метра. Також ви можете замовити щогли, висота яких більше, наприклад, для освітлення стадіонів висота щогли може досягати 50 м. Розрахунок цін щоглових споруд проводиться за попереднім замовленням.
Щоглові системи знайшли широке поширення в варіанті використання 4-х опор, встановлених по кутах стадіону. Практика показує, що в цьому випадку основні вимоги до освітлення стадіону можуть бути виконані.

Металеві щогли освітлення захищені від агресивного впливу навколишнього середовища антикорозійним покриттям - гарячим цинкуванням. Товщина цинкового покриття металу від 100 до 150 мкм, що дозволяє експлуатувати освітлювальні вишки протягом 25 - 30 років без відновлення покриття.
Монтаж щогл освітлення проводиться на залізобетонний фундамент за допомогою фланцевого закріплення нижньої опорної частини монтажними гайками до металевих анкерних деталей заставної деталі бетонного фундаменту. Фундамент щогли освітлення складається з закладного анкерного елемента верхній кінець якого виступає з залізобетонного фундаменту. Розміри основних параметрів фундаменту визначаються розрахунком і залежать від місця установки щогли освітлення, параметрів ґрунту і умов експлуатації.

Щогли освітлення металеві. Щогли міського освітлення - це освітлювальні системи, призначені для забезпечення комфортного і безпечного пересування людей і автотранспорту дорогами міста в темний час доби. Неосвітлені вулиці міст не тільки є загрозою для здоров'я пішоходів і причиною аварій автомобілів, але і підвищують загальний рівень злочинності, згідно з даними статистики.

Тому в даний час все більш суворі вимоги пред'являються до опор вуличного освітлення. До міського типу можна віднести не тільки дорожнє освітлення вулиць, а й підсвічування різних архітектурних об'єктів, фонтанів, парків, рекламне освітлення, набережних і багато іншого.

Щогли металеві виготовляються для зовнішнього освітлення різних спортивних споруд і територій вулиць і площ міста, автостоянок, паркових зон, монтажу антен зв'язку з встановленим обладнанням, розміщення камер відеоспостереження, металевих стрижнів громовідводів. Естетичний зовнішній вигляд щогл освітлення і випромiнення прожекторами свiтла надаэ стадiонам, аеродромів, площ міст та інших відкритих територіях на яких вони встановлені надзвичайно красивий вид в нічний час доби.

На щоглах для освітлення будівельних майданчиків, складських територій та зовнішніх виробничих установок часто використовується прожекторне освітлення. Розрахунок прожекторної установки зводиться до визначення:
- кількості прожекторів, які підлягають встановленню для створення заданої освітленості;
- висоти установки прожекторних щогл і прожекторів;
- кутів нахилу прожекторів в вертикальної і розвороту в горизонтальній площинах.

При освітлені площ, де потрібно освітити великі поверхні при відносно невеликій освітленості (яскравості) покриття застосовуються прожектори з ксеноновими лампами ДКСТ одиничною потужністю 20 або більше кВт. Прожектори можуть бути встановлені на високих щоглах (висотою 20-25 м).
Більш комфортне рішення можна отримати при використанні тих чи інших світильників вуличного типу, встановлених на високих опорах у вигляді «люстр» - груп з кількох світильників. Однак для обслуговування ліхтарів висотою 15-20 м потрібне спеціальне кранове обладнання або пристрій конструктивних пристосувань на високомачтовiй опорi.
Давайте почнемо співпрацю
Офіс
г. Черкассы бул. Шевченка 336а

Виробництво та склад
м. Бровари вул. Січових Стрільців 1
© 2020. ТОВ «PROLIGHT сервіс» Всі права захищені
Design by WebDevel
Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами
Click to order
Ваше замовлення:
Total: